Historik för Thorstensson, Camilla (kd)
Nämnd/styrelsePeriod
Arbetsmarknads-och socialnämndens arbetsutskott -
ers
2003-01-01 - 2003-09-18
Social- och arbetsmarknadsnämnden -
led
2003-01-01 - 2003-09-18
AB Karlstads Studentbostäder -
led
2002-03-22 - 2003-03-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)