Historik för Mattsson, Jonny (KD)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Karlstads El- och StadsnÀt AB -
ordf
2015-03-24 - 2019-03-26
Vindpark VĂ€nern Kraft AB -
supp
2015-03-24 - 2019-03-26
Ordförandegrupp -
led
2015-01-01 - 2018-12-31
Karlstads Energi AB -
led
2012-04-27 - 2015-03-23
PensionÀrsrÄdet -
led
2011-01-01 - 2012-05-24
Teknik- och fastighetsnÀmnden -
led
2007-01-01 - 2012-04-26
Teknik- och fastighetsnÀmndens au -
ers
2011-01-01 - 2012-04-26
Karlstad-Grums vattenverksförbund -
ers
2007-01-01 - 2010-12-31
KommunfullmÀktige -
ers
2006-11-01 - 2010-10-31
Karlstads Stadshus AB -
supp
2003-05-07 - 2007-04-17
FastighetsnÀmnden -
led
2003-01-01 - 2006-12-31
FastighetsnÀmndens arbetsutskott -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
Karlstads Energi AB -
supp
2001-11-02 - 2003-03-31
Karlstads Stadshus AB -
led
2002-11-29 - 2003-03-31
FritidsnÀmnden -
led
2002-05-17 - 2002-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)