Historik för Scheutz, Per (L)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstads El- och Stadsnät AB -
led
2011-04-12 - 2019-03-26
Teknik- och fastighetsnämnden -
2:e v ordf
2018-02-22 - 2018-12-31
Teknik- och fastighetsnämndens au -
2:e v ordf
2018-02-22 - 2018-12-31
Arbetsmarknads-och socialnämnden -
ers
2015-01-01 - 2018-02-22
Arbetsmarknads-och socialnämnden -
led
2012-06-18 - 2014-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
2011-10-27 - 2014-10-14
Karlstads Elnät AB -
led
2007-03-31 - 2011-03-31
Karlstads Stadshus AB -
supp
2003-05-07 - 2007-04-17
Karlstads Elnät AB -
supp
2003-03-31 - 2007-03-30
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
2002-11-01 - 2006-10-31
Arbetsmarknadsnämnd -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)