Historik för Augustsson, Ingrid (S)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Alfred Löfgrens stiftelse -
lekmrevsupp
2011-01-01 - 2011-06-20
Edsvalla Folkets Husförening -
revers
2011-01-01 - 2011-06-20
Karlstads Parkerings AB -
lekmrev
2011-04-13 - 2011-06-20
Kommunrevisionen -
led
2011-01-01 - 2011-06-20
VÀrmlands lÀns vÄrdförbund -
lekmrevsupp
2011-01-01 - 2011-06-20
Karlstads Parkerings AB -
lekmrev
2003-03-31 - 2011-03-31
Stiftelsen Karlstadshus -
rsupp
2007-03-30 - 2011-03-30
Kommunrevisionen -
rev
2001-11-02 - 2010-12-31
Stiftelsen VĂ€rmlands Museum -
rev
2007-01-01 - 2010-12-31
VÀrmlands lÀns vÄrdförbund -
rev
2007-01-01 - 2010-12-31
Edsvalla Folkets Husförening -
revers
2007-01-01 - 2007-12-31
Karlstads Parkerings AB -
lekmrev
2001-11-02 - 2003-03-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)