Historik för Jansson, Nils (S)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Gode mÀn gÀllande tÀtortsförhÄllanden -
led
2015-01-01 - 2018-12-31
ValnÀmnden -
ers
2011-01-01 - 2018-12-31
ValnÀmnden -
led
2003-01-01 - 2010-12-31
ValnÀmnden -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)