Historik för Magnusson, Bob (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Nämndemän för Värmlands Tingsrätt -
nm
2007-01-01 - 2015-10-15
Byggnadsnämnden -
led
2001-11-02 - 2002-12-31
Byggnadsnämnden -
led
1999-01-01 - 2001-11-01
Byggnadsnämnden -
led
1995-01-01 - 1998-12-31
1:a allmänna fastighetstaxeringsnämnd -
led
1993-01-01 - 1994-12-31
Byggnadsnämnden -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31
Karlstadsbuss AB -
ers
1992-01-01 - 1994-09-15
Karlstads kommuns 1:A allmänna fastighetstaxeringsnämnd -
led
1991-01-01 - 1992-12-31
Byggnadsnämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Trafiksäkerhetsnämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)