Historik för Lawestig, Uno (KD)
Nämnd/styrelsePeriod
Mariebergsskogen AB -
led
2011-04-12 - 2015-03-23
Mariebergsskogen AB -
led
2007-03-31 - 2011-03-31
Mariebergsskogen AB -
v ordf
2003-03-25 - 2007-03-30
Vice ordförandegrupp -
led
2003-01-01 - 2006-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
2002-11-23 - 2006-10-31
Kommunfullmäktige -
led
2005-03-03 - 2006-10-31
Mariebergsskogen AB -
ordf
2001-12-12 - 2003-03-31
Kommunfullmäktige -
ers
2001-10-11 - 2002-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)