Historik för Larsson, Kalle (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
led
2008-02-13 - 2010-10-31
Barn- och ungdomsnämnden -
led
2007-01-01 - 2008-09-18
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
ers
2005-01-20 - 2008-02-21
Kommunfullmäktige -
ers
2002-11-01 - 2008-02-12
Barn- och Ungdomsnämnden -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
2002-11-01 - 2006-10-31
Arbetsmarknadsnämnd -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Arbetsmarknadsnämnd -
ers
2001-09-21 - 2001-11-01

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)