Historik för Österdahl, Peter (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Miljö- och Hälsoskyddsnämnden -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Miljö- och Hälsoskyddsnämnden -
ers
2001-09-21 - 2001-11-01

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)