Historik för Nyström, Kurt (mp)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
RÄdet för funktionshindrade -
led
2003-01-01 - 2003-11-30
Tekniska nÀmnden -
led
2003-01-01 - 2003-11-30
Tekniska nÀmndens arbetsutskott -
led
2003-01-01 - 2003-11-30
Tekniska nÀmnden -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
FastighetsnÀmnden -
ers
2001-05-18 - 2001-11-01

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)