Historik för Sundqvist, Majlis (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstad-Hammarö överförmyndarnämnd -
ers
2003-04-01 - 2006-12-31
Överförmyndarnämnden -
ers
2003-01-01 - 2003-03-31
Arbetsmarknadsnämnd -
ers
2002-09-20 - 2002-12-31
Överförmyndarnämnden -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Överförmyndarnämnden -
led
1999-01-01 - 2001-11-01
Hamnstyrelsen -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31
Fritidsnämnden -
led
1989-01-01 - 1991-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1982-11-01 - 1985-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)