Historik för Skogman, Gunilla (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Hamnstyrelsen -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31
Fritidsnämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Fritidsnämnden -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Fritidsnämnden -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1982-11-01 - 1985-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)