Historik för Eskel, AnnCharlott (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
led. Hammarö
2011-01-01 - 2014-12-31
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
ers. Hammarö
2007-01-01 - 2010-12-31
Karlstads-Hammarö gymnasienämnd -
2:e v ordf
2003-01-01 - 2006-12-31
Karlstads-Hammarö gymnasienämnds AU -
2:e v ordf
2003-01-01 - 2006-12-31
Karlstads-Hammarö gymnasienämnd -
2:e v ordf
2001-01-01 - 2002-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)