Historik för Marklund, Johan (S)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Gode mÀn gÀllande tÀtortsförhÄllanden -
gm
2003-01-01 - 2010-12-31
Ombud för begravningsverksamheten -
omb
2003-01-10 - 2010-12-31
Stiftelsen Maechels gÄva -
led
2003-01-01 - 2010-12-31
NÀmndemÀn för VÀrmlands TingsrÀtt -
nm
2003-01-01 - 2009-09-24
ByggnadsnÀmnden -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
ByggnadsnÀmndens arbetsutskott -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
KommunfullmÀktige -
led
2002-11-01 - 2006-10-31
NÀmndemÀn för Karlstads TingsrÀtt -
nm
2001-01-01 - 2002-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)