Historik för Palmehn, Lena (M)
Nämnd/styrelsePeriod
Hjälpmedelsnämnden i Värmlands län -
led
2015-01-01 - 2018-12-31
Vård- och omsorgsnämnden -
led
2015-03-19 - 2018-12-31
Vård- och omsorgsnämndens AU -
ers
2015-03-19 - 2018-12-31
Vård- och omsorgsnämnden -
ers
2007-01-01 - 2015-03-18
Vård- och omsorgsnämndens AU -
ers
2011-01-26 - 2014-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
2010-03-15 - 2010-10-31
Vård- och Omsorgsnämnden -
led
2003-01-01 - 2006-12-31
Barn- och Ungdomsnämnden -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Barn- och Ungdomsnämnden -
ers
2000-10-20 - 2001-11-01

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)