Historik för Gustafsson, Yvonne (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Miljönämnden -
ers
2007-01-01 - 2009-03-12
Trafiksäkerhetsnämnden -
led
2003-01-01 - 2006-12-31
Kulturnämnden -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31
Kulturnämnden -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)