Historik för Ek, Lars (MP)
Nämnd/styrelsePeriod
Kultur- och fritidsnämndens au -
ers
2011-01-01 - 2011-10-12
Kultur- och fritidsnämnden -
ers
2011-01-01 - 2011-09-22
Kultur- och fritidsnämnden -
led
2009-01-15 - 2010-12-31
Kultur- och fritidsnämndens au -
led
2009-01-15 - 2010-12-31
Stadsbyggnadsnämndens AU -
ers
2007-01-10 - 2010-12-31
Stadsbyggnadsnämnden -
ers
2007-02-15 - 2009-02-12
Mariebergsskogens AB -
led
2000-06-22 - 2001-10-11

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)