Historik för Pereyra, Daniel (m)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Arbetsmarknads-och socialnÀmnden -
ers
2005-08-18 - 2007-05-10
KommunfullmÀktige -
ers
2006-11-01 - 2007-05-10
KommunfullmÀktige -
led
2002-11-01 - 2005-02-17
Karlstad-Hammarö gymnasienÀmnd -
led
2003-01-01 - 2004-08-19
Karlstads-Hammarö gymnasienÀmnds arbetsutskott -
ers
2003-01-01 - 2004-08-19
VÄrd- och OmsorgsnÀmnden -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
VÄrd- och OmsorgsnÀmnden -
ers
2000-05-19 - 2001-11-01

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)