Historik för Mattsson, Cecilia (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Barn- och ungdomsnämndens arbetsutskott -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
Arbetsmarknads-och socialnämd -
ers
2003-01-01 - 2005-08-18
Barn- och Ungdomsnämnden -
led
2003-09-19 - 2005-08-18
Socialnämnden -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Arbetsmarknadsnämnd -
ers
1999-10-22 - 2001-11-01

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)