Historik för Jakobsson, Niklas (v)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
ers
2002-11-01 - 2004-01-01
Fullmäktigeberedning f demokrati, integration o internationella frågor -
led
2003-01-01 - 2003-12-31
Kollektivtrafiknämnden -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Fritidsnämnden -
ers
1999-09-24 - 2001-11-01
Kollektivtrafiknämnden -
led
2000-12-15 - 2001-11-01

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)