Historik för Magnusson, Nina (M)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstad-Hammarö överförmyndarnämnd -
led Karlstad
2011-01-01 - 2014-12-31
Teknik- och fastighetsnämnden -
ers
2007-01-01 - 2010-12-31
Fullmäktigeberedning f demokrati, integration o internationella frågor -
led
2003-01-01 - 2005-02-17
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
ers
2003-01-01 - 2005-02-17
Kommunfullmäktige -
led
2003-07-08 - 2005-02-17
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
2003-01-01 - 2005-02-03
Kommunfullmäktige -
ers
2002-11-01 - 2003-07-07
Arbetsmarknadsnämnd -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
2001-06-21 - 2002-12-31
√Ėverf√∂rmyndarn√§mnden -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Central arbetsgrupp för integrationsfrågor -
ers
1999-06-22 - 2001-11-05
Arbetsmarknadsnämnd -
ers
2000-01-21 - 2001-11-01

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)