Historik för Nyrén, Mikael (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Arbetsmarknadsnämnd -
ers
2001-11-02 - 2002-09-19
Arbetsmarknadsnämnd -
ers
1999-06-18 - 2001-11-01

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)