Historik för Pedersen, Anette (mp)
Nämnd/styrelsePeriod
Vård- och Omsorgsnämnden -
ers
2002-03-22 - 2002-09-19
Valnämnden -
led
1999-01-01 - 2001-11-01
Vård- och Omsorgsnämnden -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)