Historik för Carlsson, Sandra (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Arbetsgrupp för demokratifrågor -
ers
1999-02-15 - 2001-11-05
Vård- och Omsorgsnämnden -
ers
1999-01-01 - 2000-04-19

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)