Historik för Holm Barenfeld, Christian (M)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
led
2006-11-01 - 2018-10-14
Karlstad Airport -
led
2011-04-12 - 2016-05-12
Kommunfullmäktige -
led
2002-11-01 - 2005-05-19
Barn- och Ungdomsnämnden -
led
2003-01-01 - 2003-06-18
AB Karlstads Studentbostäder -
supp
2001-11-02 - 2003-03-31
Barn- och Ungdomsnämnden -
ers
2002-05-17 - 2002-12-31
Tekniska nämnden -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Valberedningen -
ers
2001-11-02 - 2002-10-31
Tekniska nämnden -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)