Historik för Sundelin, Sonja (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
2003-01-01 - 2006-09-01
Arbetsmarknadsnämnd -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Arbetsmarknadsnämnd -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)