Historik för Nyström, Bengt (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Kollektivtrafiknämnden -
ers
2001-11-02 - 2006-12-31
Kollektivtrafiknämndens arbetsutskott -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
Karlstads Parkerings AB -
supp
1999-04-15 - 2001-11-01

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)