Historik för Hammarström, Aino (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Miljö- och Hälsoskyddsnämnden -
led
1992-01-01 - 1994-12-31
Räddningsnämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)