Historik för Möller, Keld (L)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
ValnÀmnden -
ers
2007-01-01 - 2018-12-31
NÀmndemÀn för VÀrmlands TingsrÀtt -
nm
2011-03-17 - 2015-12-31
NaturvÄrdsrÄdet -
ers
2011-01-01 - 2014-12-31
NaturvÄrdsrÄdet -
led
2007-01-01 - 2010-12-31
FastighetsnÀmnden -
led
2003-01-01 - 2006-12-31
FastighetsnÀmndens arbetsutskott -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
ValnÀmnden -
led
2003-01-01 - 2006-12-31
KommunfullmÀktige -
ers
2002-11-01 - 2006-10-31
FastighetsnÀmnden -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
ValnÀmnden -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
FastighetsnÀmnden -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)