Historik för Brattström, Mari-Anne (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Kollektivtrafiknämnden -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Kollektivtrafiknämnden -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)