Historik för Ohlsson, Maria (M)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
ers
2018-10-15 - 2019-10-05
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
ers.Karlstad
2014-05-22 - 2018-12-31
Stiftelsen Karlstadshus -
led
2012-04-19 - 2018-12-31
Kommunfullmäktige -
led
2010-11-01 - 2018-10-14
Karlstads Stadshus AB -
supp
2011-04-19 - 2015-04-20
Folkhälsofrågor, nätverk Healthy Cities -
led
2011-01-01 - 2014-12-31
Krisledningsnämnd -
ers.Karlstad
2011-01-01 - 2014-12-31
Kultur- och fritidsnämnden -
led
2007-01-01 - 2014-12-31
Kultur- och fritidsnämndens au -
led
2007-01-10 - 2014-12-31
Ordförandegrupp -
led
2011-01-01 - 2014-12-31
Region Värmland kommunalförbund -
ers
2011-01-01 - 2014-12-31
Kommunalråd -
kråd
2010-11-01 - 2012-12-31
Kommunledningsutskottet -
ers
2010-11-01 - 2012-12-31
Kommunstyrelsen -
led
2010-11-01 - 2012-12-31
Pensionärsrådet -
ordf
2011-01-01 - 2012-12-31
Rådet för funktionshindrade -
ordf
2011-01-01 - 2012-12-31
Samverkan barn och ungdom -
led
2011-01-01 - 2012-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
2007-10-04 - 2010-10-31
Fritidsnämnden -
led
2004-06-17 - 2006-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
2005-11-01 - 2006-10-31
Fritidsnämnden -
ers
2003-01-01 - 2004-06-16
Fritidsnämnden -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Fritidsnämnden -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)