Historik för Staaff Karlsson, Birgitta (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Arbetsmarkanads-och socialnämd -
ers
2003-01-01 - 2003-11-11
Kommunfullmäktige -
ers
2002-11-01 - 2003-09-18
Räddningsnämnden -
ers
1999-01-01 - 1999-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)