Historik för Svensson, Benny (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstad-Hammarö överförmyndarnämnd -
led
2007-05-10 - 2010-12-31
Karlstad-Hammarö överförmyndarnämnd -
ers
2007-01-01 - 2007-05-09
Karlstad-Hammarö överförmyndarnämnd -
led
2003-01-01 - 2006-12-31
Miljö- och Hälsoskyddsnämnden -
ers
2001-11-02 - 2006-12-31
Överförmyndarnämnden -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)