Historik för Wahlén, Gun (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Teknik- och fastighetsnämnden -
ers
2007-01-01 - 2010-12-31
Fastighetsnämnden -
ers
2001-11-02 - 2006-12-31
Fastighetsnämndens arbetsutskott -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
Fastighetsnämnden -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)