Historik för Göransson, Tommie (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Tekniska nämnden -
ers
2003-01-01 - 2003-12-31
Karlstads Energi AB -
supp
2001-11-02 - 2003-03-31
Tekniska nämnden -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Karlstads Energi AB -
supp
1999-04-17 - 2001-11-01
Tekniska nämnden -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)