Historik för Blomqvist, Lena (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Nämndemän för Värmlands Tingsrätt -
nm
2003-01-01 - 2010-12-31
Socialnämnden -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Socialnämnden -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)