Historik för Jernstedt, Annelie (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Nämndemän för Värmlands Tingsrätt -
nm
2003-01-01 - 2015-12-31
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
1999-01-01 - 2002-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)