Historik för Bäcklund, Björn (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Barn- och ungdomsnämnden -
led
2015-01-01 - 2015-09-17
Barn- och ungdomsnämndens AU -
ers
2015-01-01 - 2015-09-17
Barn- och ungdomsnämnden -
ers
2014-08-21 - 2014-12-31
Arbetsmarknadsnämnd -
led
2001-11-02 - 2002-09-19
Arbetsmarknadsnämnd -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)