Historik för Sammeli, Carina (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunledningsutskottet -
ers
2003-01-01 - 2005-01-25
Stiftelsen Karlstads Studentbostäder -
led
2003-01-01 - 2005-01-25
Karlstads Stadshus AB -
supp
2003-05-07 - 2005-01-20
Kommunfullmäktige -
led
2002-11-01 - 2005-01-20
Kommunstyrelsen -
led
2003-11-12 - 2005-01-20
Valberedningen -
ers
2002-11-04 - 2005-01-20
Vård- och Omsorgsnämnden -
led
2003-01-01 - 2004-02-19
Vård- och Omsorgsnämndens arbetsutskott -
ers
2003-01-01 - 2004-02-19
Samverkansgrupp för barn och ungdom -
ordf
2003-01-01 - 2004-02-17
Kommunstyrelsen -
ers
2002-11-04 - 2003-11-11
Kommunstyrelsens arbetsutskott -
ers
2002-11-06 - 2002-12-31
Kommunstyrelsens personal- och jämställdhetsutskott -
led
2002-11-06 - 2002-12-31
Miljö- och Hälsoskyddsnämnden -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Arbetsmarknadsnämnd -
ers
1999-01-01 - 1999-09-23

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)