Historik för Willenfors, HÄkan (kd)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Kommunledningsutskottet -
led
2003-01-01 - 2005-03-22
Kommunstyrelsen -
led
2002-11-29 - 2005-03-22
PensionÀrsrÄdet -
ers
2003-01-01 - 2005-03-22
Karlstads ElnÀt AB -
v ordf
2003-03-31 - 2005-03-17
KommunfullmÀktige -
led
2002-11-01 - 2005-03-17
Region VÀrmland kommunalförbund -
led
2003-01-01 - 2005-03-17
Vice ordförandegrupp -
led
2003-01-01 - 2005-03-17
AB Karlstads kommuns Industrilokalisering -
supp
2002-12-13 - 2003-03-31
Karlstads ElnÀt AB -
ordf
2001-11-02 - 2003-03-31
Budgetberedningen -
led
2002-11-29 - 2002-12-31
Karlstads-Hammarö gymnasienÀmnd -
led
2001-11-02 - 2002-12-31
KommunfullmÀktige -
ers
2002-03-13 - 2002-10-31
Karlstads ElnÀt AB -
v ordf
1999-04-08 - 2001-11-01
Karlstads-Hammarö gymnasienÀmnd -
led
2001-01-01 - 2001-11-01
Kommunrevisionen -
rev
1999-01-01 - 2001-11-01
GymnasienÀmnden -
led
1999-01-01 - 2000-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)