Historik för Thorin, Leif (s)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Tekniska nÀmnden -
ers
2003-01-01 - 2004-05-13
Barn- och UngdomsnÀmnden -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Tekniska nÀmnden -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Centrala arbetsgruppen för miljöfrÄgor -
ers
2001-02-20 - 2001-11-05
Barn- och UngdomsnÀmnden -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01
Tekniska nÀmnden -
ers
2000-11-24 - 2001-11-01
Karlstad-Grums vattenverksförbund -
led
2000-11-24 - 2001-01-18

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)