Historik för Hage, Khalil (mp)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Central arbetsgrupp för integrationsfrÄgor -
ers
1999-02-15 - 2001-11-05
SocialnÀmnden -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01
RÀddningsnÀmnden -
led
1999-01-01 - 1999-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)