Historik för Dautbegovic, Sead (v)
Nämnd/styrelsePeriod
Tekniska nämnden -
ers
2003-01-01 - 2005-04-21
Trafiksäkerhetsnämnden -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)