Historik för Cederlöv, Anna-Karin (mp)
Nämnd/styrelsePeriod
Teknik- och fastighetsnämnden -
ers
2007-02-15 - 2007-10-11
Teknik- och fastighetsnämndens au -
ordf
2007-01-01 - 2007-02-15
Teknik- och fastighetsnämnden -
ordf
2007-01-01 - 2007-02-14
Miljö- o hälsoskyddsnämndens arbetsutskott -
ordf
2003-01-01 - 2006-12-31
Miljö- och Hälsoskyddsnämnden -
ordf
2003-01-01 - 2006-12-31
Ordförandegrupp -
led
2003-01-01 - 2006-12-31
Miljö- och Hälsoskyddsnämnden -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
1999-06-17 - 2002-10-31
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
led
2001-05-18 - 2001-11-01
Miljö- och Hälsoskyddsnämnden -
ers
1998-01-01 - 2001-11-01
Socialnämnden -
led
2001-10-12 - 2001-11-01

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)