Historik för Rashed, Shahla (V)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
ers
2011-05-12 - 2011-08-25
Nämndemän för Värmlands Tingsrätt -
nm
2003-01-01 - 2010-12-31
Stadsbyggnadsnämnden -
ers
2007-10-11 - 2010-12-31
Stadsbyggnadsnämndens AU -
ers
2007-01-10 - 2010-12-31
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
1999-01-01 - 2002-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
2002-04-16 - 2002-10-31
Barn- och Ungdomsnämnden -
ers
1999-09-24 - 2000-09-21

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)