Historik för Helms, Elisabeth (V)
Nämnd/styrelsePeriod
Teknik- och fastighetsnämnden -
led
2019-01-01 - 2019-08-22
Kommunfullmäktige -
led
2018-10-15 - 2019-01-31
Miljönämnden -
led
2017-12-21 - 2018-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
2016-11-17 - 2018-10-14
Teknik- och fastighetsnämnden -
ers
2015-01-01 - 2016-12-08
Teknik- och fastighetsnämnden -
led
2011-01-01 - 2014-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
2012-09-20 - 2014-10-14
Teknik- och fastighetsnämnden -
ers
2007-05-10 - 2010-12-31
AB Karlstads Studentbostäder -
supp
2007-03-31 - 2007-05-10
Vård- och Omsorgsnämnden -
ers
2003-01-01 - 2004-09-16
Vård- och Omsorgsnämndens AU -
ers
2003-01-01 - 2004-09-16
Arbetsmarknadsnämnd -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)