Historik för Ericsson, Marie-Louise (fp)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
KommunfullmÀktige -
led
2002-11-01 - 2004-12-07
VÄrd- och OmsorgsnÀmnden -
v ordf
2003-01-01 - 2003-05-15
Stiftelsen Karlstadshus -
supp
2001-12-12 - 2003-04-22
Karlstads-Hammarö gymnasienÀmnd -
led
2001-11-02 - 2002-12-31
KommunfullmÀktige -
ers
1998-11-01 - 2002-10-31
Arbetsgrupp för demokratifrÄgor -
ers
1999-02-15 - 2001-11-05
Karlstads-Hammarö gymnasienÀmnd -
ers
2001-01-01 - 2001-11-01
GymnasienÀmnden -
led
1999-01-01 - 2000-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)