Historik för Hedberg, Annecharlotte (s)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Barn- och UngdomsnÀmnden -
ers
2001-11-02 - 2006-12-31
RÄdet för funktionshindrade -
led
2003-01-01 - 2006-12-31
KommunfullmÀktige -
ers
2002-11-01 - 2006-10-31
KommunfullmÀktige -
ers
1998-11-01 - 2002-10-31
Barn- och UngdomsnÀmnden -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)