Historik för Carlstedt, Kristina (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Fastighetsnämnden -
ers
2003-01-01 - 2005-11-01
Kollektivtrafiknämnden -
led
2003-01-01 - 2005-10-31
Kollektivtrafiknämndens arbetsutskott -
ers
2003-01-01 - 2005-10-31
Kommunfullmäktige -
ers
2002-11-01 - 2005-10-31
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
1998-11-01 - 2002-10-31
Fastighetsnämnden -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)