Historik för Thorén, Tage (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstads Bostads AB -
supp
1992-06-01 - 1995-05-29
Solstahälsan AB -
led
1992-06-01 - 1995-05-23
Stiftelsen Karlstadshus -
rev
1993-01-01 - 1993-12-31
Stiftelsen Karlstadshus -
rev
1992-01-01 - 1992-12-31
Fritidsnämnden -
supp
1990-11-16 - 1991-12-31
Personalnämnden -
supp
1986-10-16 - 1988-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1979-11-01 - 1981-02-19
Fritidsnämnden -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1976-11-01 - 1979-10-31
Kommunstyrelsen -
suppl
1976-11-01 - 1979-10-31
Ungdomsnämnden -
ordf
1974-01-01 - 1976-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1974-01-01 - 1976-10-31
Kommunfullmäktige -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
Ungdomsnämnden -
led
1972-12-22 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)